RUS
 
ELremont.in.ua - ремонт електричної нагрівальної техніки

Професійний
ремонт електричної
нагрівальної кухонної
та побутової техніки

Виклик майстра у Харкові:
+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80
Ремонт кухонних електроплит
Ремонт варильних поверхонь
Ремонт духових шаф
Виклик майстра у Харкові. Гарантії

Оперативний ремонт імпортних кухонних електричних плит, таких як Ardo, Gorenje, Kaiser, Indesit, Bosch, Electrolux, Beko, Hansa, Zanussi та інших марок, а також електроплит вітчизняного виробництва: Електра, Ніна, Лисьва, Томь, Рейнфорд, Норд та інших. Крім того, ремонтуємо та обслуговуємо техніку, що вбудовується: варильні поверхні та духові шафи.

Наша компанія «EL-remont» здійснює ремонт варильних поверхонь вдома у Харкові та Харківській області. Все, що потрібно від вас, щоб усунути ту чи іншу проблему – це зв'язатися з нами, викликати досвідченого майстра, який проведе діагностику із застосуванням спеціальних технічних пристроїв, виявить поломку та у мінімальні терміни усуне її.

Якщо вам довелося зіткнутися з поломкою духової шафи, не відкладайте ремонт надовго, якнайшвидше звертайтеся за допомогою до нас! Перш ніж розпочати ремонт, ми виконуємо повну діагностику обладнання. Залежно від складності поломки на її усунення потрібно від кількох хвилин до кількох годин, але вашу техніку нікуди не треба щаститиме: всі роботи виконуються вдома.

Швидкий ремонт кухонної електротехніки у всіх районах Харкова та передмісті: Центр, Олексіївка, Павлове Поле, Салтівка, Рогань, ХТЗ, Нові будинки, Холодна гора, Залютине, Аеропорт, П'ятихатки, Пісочин, Солоницівка.

Виклик майстра у Харкові:
+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80

Гарантія після ремонту: 6 місяців.

Наші послуги

Ремонт електричної нагрівальної побутової техніки:

- Електроплити імпортні та вітчизняні

Сьогоднішні побутові кухонні прилади значно відрізняються від тих масивних агрегатів із відкритими конфорками, які стояли у наших квартирах ще півстоліття тому. Скляні панелі повністю закривають спіралі, що нагрівають, подача тепла регулюється не поворотними ручками, а сенсорні кнопки. Суттєві конструкційні зміни полегшують управління та фактично виключають ризик нещасних випадків. Однак ремонт електроплит при цьому ускладнюється, поломки відбуваються в основному через неправильної установки та експлуатації побутової техніки.

Щоб не залишити членів сім'ї без гарячих домашніх страв, за перших ознак неполадок треба одразу ж звернутися до фахівців. У жодному разі не можна намагатись усунути проблему самостійно – це небезпечно для життя. Плита – складний пристрій, що поєднує найкращі розробки сучасної інженерної думки. Дбайливе ставлення до найважливішого приладу дозволить суттєво продовжити термін життя вірного помічника. Якщо ж сталася поломка – дзвоніть, ми готові виконати недорогий ремонт електричних плит у Харкові 365 днів на рік: працюємо без свят та вихідних.

- Варильні поверхні, у тому числі з електронним керуванням

Варильна панель - вид електричної або газової плити, призначений для вбудовування та не має духовки. Найпоширенішим типом варильних панелей є склокераміка, що є рівною варильною поверхню із зазначеними зонами для постановки посуду. Рідше зустрічаються варильні поверхні з чавунними конфорками.

Більшість користувачів електричних та газових варильних панелей спостерігали за установкою цієї техніки, переконавшись у складності заходів, що наводяться. багатьом заздалегідь стало зрозуміло, що самостійно демонтувати варильну панель та відвезти її в майстерню дуже клопітно без спеціальних навичок та знань. Для ремонту варильних панелей вдома існує наша компанія ELremont. Вам не потрібно робити зайвих дій та піклується про доставку, ми самі прибудемо до вас додому та виконаємо всі роботи не вивозячи пристрій. Ще однією перевагою такого ремонту служить можливість особистого контролю, тому Ви завжди можете проконтролювати хід робіт, переконавшись у порядності та професіоналізмі майстра.

- Духовки, в том числе с электронным управлением

Духовка або духова шафа - один з видів побутової кухонної техніки, яка стає найбільш актуальною перед святковим заходом, а багато користувачів бажають насолоджуватися випічкою щодня. Але й у тих та інших є ризик зіткнутися з різними збоями у роботі духовки, яких несподівано може виникнути достатньо. Найнеприємніше при цьому, що поломки виникають під час роботи пристрою, або на початку приготування страви.

Найбільш важливою послугою є можливість виїзду та ремонту великої побутової техніки вдома, тому що самостійне транспортування скрутне фізично чи витратна фінансово. Наші фахівці самі виїжджають у попередньо обумовлений час, причому дотримуються цього вкрай точно. Як бути якщо духовка погано гріє чи не працює зовсім? Зателефонуйте до нас за телефонами: +38 (095) 071-73-14, +38 (097) 461-55-80. Майстри зроблять все можливе для якнайшвидшого відновлення вашої духовки у Харкові.

- Індукційні плити

Індукційна плита - останнє слово в кухонній техніки та найдосконаліший виріб серед кухонних плит. Розробивши систему нагрівання за допомогою електромагнітної індукції інженерам вдалося вирішити питання не тільки в швидкості приготування, але й у безпеці експлуатації. Поверхня індукційна плити не нагрівається, нагрівається тільки спеціальний посуд, що складається із феромагнітного сплаву. Зовнішня схожість із звичайною склокерамічною панеллю дозволяє не змінювати облаштування меблів та легко замінити плиту.

Професійні майстри компанії працюють у сфері ремонту індукційних плит довгі роки. Маючи великий досвід роботи поза сервісним центром, напрацьовано стратегію. оперативний ремонт за один виїзд. Нашим клієнтам не потрібно виконувати доставку електричної індукційної плити до сервісного центру, оскільки майстер проводить діагностику та ремонт вдома. Навіть якщо не вдалося виконати ремонт на виїзді, майстер забере плиту в сервіс і після закінчення ремонту доставить та встановить техніку назад не залишивши слідів демонтажу.

- Мікрохвильові печі

Простота у використанні та багатофункціональність роблять мікрохвильову НВЧ незамінною на кухні, тому несправність кухонної техніки змушує терміново шукати майстра з ремонту.
Довірте це завдання професіоналам:

- виїзд по Харкові та області в будь-який зручний для Вас час;
- кваліфіковані майстри з багаторічним досвідом роботи;
- завжди в наявності оригінальні запчастини, рекомендовані виробником;
- ремонт НВЧ-печей будь-яких марок за доступними цінами.

До роботи мікрохвильової печі треба ставитися уважно та своєчасно. реагувати на виникнення збоїв у роботі. Основними ознаками поломки є: поява іскор при роботі, підвищений гул та ін. Пам'ятайте! Експлуатація несправною побутовою технікою може призвести до короткого замикання.

- Бойлери та водонагрівачі

Сучасний проточний або накопичувальний водонагрівач, він же бойлер - це надійний, відносно простий, але енергоємний пристрій. Однак, як і всі електроприлади, вони періодично можуть виходити з ладу. Ремонт водонагрівачів повинен виконувати виключно висококваліфікований спеціаліст. Людина без досвіду та спеціальних знань здатна лише пошкодити дороге обладнання, зробити його експлуатацію небезпечною. Звертайтесь у компанію ELremont, і наші фахівці швидко відновлять працездатність Вашого нагрівального електроприладу.

Навіть недовга відсутність гарячої води може заподіяти Вам незручності, тому ми виконуємо терміновий ремонт водонагрівачів та бойлерів з виїздом до клієнта. Ми робимо ремонт бойлерів вдома, в офісі, в нашій майстерні (пропонується у разі складних поломок). Діагностика поломки та ремонт бойлера можливий у всіх районах Харкова та Харківської області.

Детальніше про бойлерів читайте тут

Ремонт проводиться оперативно у всіх районах Харкова та передмісті. Гарантія на проведений ремонт складає 6 місяців. У роботі використовуються запасні частини та комплектуючі перевірених, надійних виробників. Ціна ремонту залежить від багатьох факторів, попередньо її можна з'ясувати за телефонами:

+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80

Ardo
Ariston
Beko
Bosch
Candy
Daewoo
Delfa
Electrolux
gorenje
Hansa
Indesit
LG
Nord
Panasonic
Pyramida
Rainford
Samsung
Scarlett
Siemens
thermex
Vento
Whirlpool
Zanussi

Ціни на ремонт техніки

Вартість ремонту кухонних плит, НВЧ печей, бойлерів у Харкові

Точна вартість послуг залежить від багатьох причин і факторів: марка виробу, характер несправності, термін виконання.
Всі подробиці та нюанси уточнюються під час розмови з фахівцем по телефону!

Ціни на ремонт електричних плит та варильних панелей:

Послуга Ціна
Заміна конфорок від 130 грн
Заміна регулятора потужності від 110 грн
Заміна терморегулятора від 150 грн
Відновлення електропроводки від 120 грн
Ремонт сенсорних панелей від 300 грн
Діагностика Безкоштовно*

Ціни на ремонт мікрохвильових печей:

Послуга Ціна
Заміна конденсатора від 150 грн
Заміна діода від 150 грн
Ремонт магнетрона від 300 грн
Простий ремонт НВЧ-печі від 200 грн
Складний ремонт НВЧ-печі від 300 грн
Діагностика Безкоштовно*

Ціни на ремонт духових шаф:

Послуга Ціна
Заміна перемикача режиму роботи духовки від 300 грн
Заміна терморегулятора від 250 грн
Ремонт сенсорної панелі від 500 грн
Заміна ТЕНа (нижнього або верхнього) від 200 грн
Діагностика Безкоштовно*

Ціни на ремонт індукційних плит:

Послуга Ціна
Ремонт силового блоку від 300 грн
Ремонт блоку керування від 150 грн
Діагностика Безкоштовно*

Ціни на ремонт бойлерів та водонагрівачів:

Послуга Ціна
Заміна ТЕНа від 200 грн
Заміна терморегулятора від 200 грн
Діагностика Безкоштовно*

* Безкоштовна діагностика виробу проводиться у разі замовлення ремонту виробу.

УВАГА!

Всі ціни мають приблизний та ознайомлювальний характер.
Остаточна ціна ремонту кухонної техніки залежить від багатьох умов і факторів,
Попередньо її можна з'ясувати по телефону. Телефонуйте!

Ремонт електронного блоку управління індукційною плитою Ремонт електронного блоку управління індукційною плитою

Ремонт електронного блоку управління індукційною плитою   ⇧

Ремонт електричної кухонної плити Ремонт електричної кухонної плити

Ремонт електричної кухонної плити   ⇧

 

Корисна інформація

Цікаві статті про побутову кухонну нагрівальну техніку:

Улаштування та ремонт бойлерів


Електричний водонагрівач накопичувального типу, або по-простому, бойлер, давно і міцно увійшов у наше життя, забезпечуючи додатковий комфорт та дозволяючи залежатиме від комунальних систем гарячого водопостачання. Це простий пристрій в автоматичному режимі підтримує необхідну температуру води, маючи її певний запас. Випущені промисловістю прилади мають різноманітну форму, розміри та зовнішній дизайн. Незважаючи на різні відмінності, у своїй основі всі водонагрівачі мають схожу конструкцію та єдиний принцип роботи. Однак, роблячи вибір між тією чи іншою моделлю бойлера слід не тільки розуміти, як він влаштований, але й розбиратися в особливостях виконання деяких його компонентів.

Читати далі..

Улаштування та ремонт бойлерів

Конструкція та ремонт індукційних плит


Індукційні плити та варильні панелі - це, мабуть, найбільш високотехнологічні представники цього виду побутової техніки. Ніхто і уявити не міг, що прогрес дійде до того, що класичний принцип приготування їжі шляхом нагрівання посуду спіральною конфоркою стане не актуальним у 21 столітті. Щоб зрозуміти, що таке індукційна плита, уявіть собі наступну ситуацію. Зібравшись готувати їжу, ви включаєте свою електроплиту і наливаєте в каструлю воду. В цей час до кухні вбігає ваш вічно невгамовний дитина і ненароком хапається руками за варильну поверхню. У випадку зі звичайною електроплитою справа закінчиться опіком, але якщо у вас індукційна плита, малюк не обпалиться, а відчує лише легке приємне тепло.

Читати далі..

Конструкція та ремонт індукційних плит

Улаштування та принцип роботи магнетрону


Магнетрон – основна складова деталь мікрохвильової печі. Завдяки йому ми за лічені хвилини можемо приготувати або розігріти практично будь-яку страву. Але що ж таке магнетрон і як він працює? Спробуємо розібратися! Магнетрони використовуються для отримання коливань високої частоти. Вони незамінні в електроніці та радіотехніці; встановлюються в радіолокаційних станціях, для високочастотного нагрівання, прискорення заряджених частинок. В основі дії магнетрону лежить взаємодія сильних електричних та магнітних полів, результатом є генерація коливань високих частот. Найбільш популярним видом магнетрону є багаторезонаторний магнетрон.

Читати далі..

Улаштування та принцип роботи магнетрону

Конструкція та ремонт мікрохвильових печей


Мікрохвильова піч - це побутовий електроприлад, який призначений для швидкого приготування або швидкого підігріву їжі. Використовується мікрохвильова піч також і для розморожування продуктів. Приготування їжі в мікрохвильовій печі відбувається за рахунок електромагнітного збудження молекул води, які містяться у продуктах харчування. Хвилі миттєво проникають на велику глибину та поглинаються молекулами води. При цьому відбувається їхнє збудження. Теплові коливання молекули води посилюються. Молекули стикаються одна з одною. Це і призводить до зростання температури всередині продуктів, що готуються.

Читати далі..

Конструкція та ремонт мікрохвильових печей

Кухонна електроплита: конструкція та ремонт


Побутова електрична плита є пристроєм для приготування їжі, що використовує електрику. Вона влаштована наступним чином: тепло виробляється при проходженні струму через нагрівальний елемент, який перетворює його на тепло. Завдяки різноманітним габаритам, печі бувають просто незамінні (вдома, на кухні ресторану, на дачі або у невеликому трейлері). Великі робочі поверхні знайдуть місце в кафе та їдальнях. Ще одна особливість електроплит - довге охолодження після вимкнення, що дозволяє підтримувати температуру приготовлених страв досить тривалий час.

Читати далі..

Кухонна електроплита: конструкція та ремонт

 

Чому нам довіряють?

 

Гарантія 6 місяців
на всі види ремонту
кухонної техніки

Висока якість
виконаних робіт
та запасних частин

Оперативний виїзд
до клієнта додому
у день замовлення

Досвідчені фахівці
з багаторічним
стажем роботи

Безкоштовні
консультації
та техпідтримка

 

 

Контактна інформація

Україна
Харківська область, м. Харків


Виклик майстра
щодня, 7 днів на тиждень:

+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80Наш сайт:
www.elremont.in.ua

Відгуки:
www.kabanchik.ua

Ремонт телевізорів:
www.telremont.in.ua

Ремонт кухонних електроплит у Харкові

 

ELremont.in.ua - ремонт електричної нагрівальної техніки

Сервісна компанія «EL-remont» © Україна, м. Харків
Професійний ремонт та діагностика електричної
нагрівальної кухонної та побутової техніки.


www.elremont.in.ua

R
Створення сайту - «Roksi»