RUS
 
ELremont.in.ua - ремонт електричної нагрівальної техніки

Професійний
ремонт електричної
нагрівальної кухонної
та побутової техніки

Виклик майстра у Харкові:
+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80
Ремонт кухонних електроплит
Ремонт мікрохвильових печей
Ремонт бойлерів та водонагрівачів
Виклик електрика у Харкові. Гарантії

Оперативний ремонт імпортних кухонних електричних плит, таких як Ardo, Gorenje, Kaiser, Indesit, Bosch, Electrolux, Beko, Hansa, Zanussi та інших марок, а також електроплит вітчизняного виробництва: Електра, Ніна, Лисьва, Томь, Рейнфорд, Норд та інших. Крім того, ремонтуємо та обслуговуємо техніку, що вбудовується: варильні поверхні та духові шафи.

Проводимо ремонт всіх видів мікрохвильових НВЧ печей: Samsung, LG, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Beko, Panasonic, Gorenje, Scarlett, Binatone, Candy, Mekappa, Ardo, AEG, DeLonghi, Delfa, Daewoo, Liberton, Liberty та багато інших. Професійне виконання робіт: заміна магнетрону, заміна плати управління, ремонт сенсора, заміна редуктора, вентилятора, діагностика силового трансформатора, заміна ламп.

Акуратне усунення несправностей у бойлерах та системах водонагрівання будь-яких виробників та будь-яких обсягів, у тому числі Ariston, Atlantic, Bosch, Delfa, Electrolux, Gorenje, Nord, Novatec, Thermex, Garanterm, Zanussi, Roda, Aston, Amina та інших.

Читати далі..

Швидкий ремонт кухонної електротехніки у всіх районах Харкова та передмісті: Центр, Олексіївка, Павлове Поле, Салтівка, Рогань, ХТЗ, Нові будинки, Холодна гора, Залютине, Аеропорт, П'ятихатки, Пісочин, Солоницівка.

Виклик майстра у Харкові:
+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80

Гарантія після ремонту: 6 місяців.

Побудова та принцип роботи магнетрону

Конструкція та улаштування магнетрону - головного компонента НВЧ-печей:

Конструкція та улаштування магнетронуМагнетрон [від грец. magnetis - магніт і електрон], в початковому і широкому значенні слова - коаксіальний циліндричний діод у магнітному полі, спрямованому з його осі; в електронній техніці - генераторний електровакуумний прилад НВЧ, в якому взаємодія електронів з електричною складовою поля НВЧ відбувається у просторі, де постійне магнітне поле перпендикулярно постійному електричному полю. Це потужний генератор електромагнітних хвиль сантиметровий діапазон. Принцип дії магнетрону ґрунтується на гальмуванні електронів у схрещених електричних та магнітних полях. Використовується головним чином у пристроях радіолокації, а також у нагрівальних установках надвисокої частоти (мікрохвильові печі).

Простими словами, магнетрон – це потужна електронна лампа, що генерує мікрохвилі при взаємодії потоку електронів із магнітним полем. Тобто, магнетрон створює мікрохвилі і є обов'язковою складовою всіх мікрохвильових печей. Це, можна сміливо сказати – «серце» мікрохвильової печі.

Термін "магнетрон" був запропонований А. Халлом (A. Hull), який у 1921 році, вперше опублікував результати теоретичних та експериментальних досліджень роботи приладу в статичному режимі та запропонував ряд конструкцій магнетрону. Генерування електромагнітних коливань у дециметровому діапазоні хвиль за допомогою магнетрону відкрив та запатентував у 1924 чехословацький фізик А. Жачек.

У 1940 р. британські фізики Джон Рендалл (John Randall) та Гаррі Бут (Harry Boot) винайшли резонансний магнетрон. Новий магнетрон давав імпульси високої потужності, що дозволило розробити радар сантиметрового діапазону. Радар із короткою довжиною хвилі дозволяв виявляти дрібніші об'єкти. Крім того, компактний Розмір магнетрону привів до різкого зменшення розмірів радарної апаратури, що дозволило встановлювати її літаками. Починаючи з 1960-х років, магнетрони отримали застосування у НВЧ-печах для домашнього використання.

Магнетрони можуть працювати на різних частотах від 0,5 до 100 ГГц, з потужностями від декількох Вт до десятків кВт у безперервному режимі, і від 10 Вт до 5 МВт імпульсному режимі при тривалості імпульсів головним чином від часток до десятків мікросекунд. Магнетрони мають високий ККД (до 80 %), тобто, здатні перетворювати до 80% електроенергії, що підводиться до них, у НВЧ-полі.

Магнетрон - це потужна електронна лампа, що генерує мікрохвилі при взаємодії потоку електронів із магнітним полем. Магнетрони як генератори надвисоких частот широко використовуються в сучасній радіолокаційній техніці.

Конструкція та влаштування магнетронуОсновою магнетронів є анодний блок, який являє собою товстостінний порожнистий мідний циліндр, у стінках якого вирізані порожнини, з'єднані з центральним простором щілинами. Ці порожнини є кільцевою систему об'ємних резонаторів. У центрі анодного блоку висвердлено широке круглий отвір, через який підключається джерело живлення за допомогою спеціальних відводів до катода (підігріта нитка розжарення), який проходить вздовж центральної осі анода. Висновок високочастотних коливань встановлюється у одному з резонаторів. Торці циліндра герметично закриті мідними кришками, а всередині забезпечується вакуум високого ступеня. Ефективне охолодження блоку забезпечується ребристими радіаторами, розташованими на його поверхні.

Весь анодний блок встановлюється у сильне магнітне поле, що створюється постійними магнітами. Між катодом та анодом встановлюється висока електрична напруга, при цьому позитивний полюс прикладається до аноду. Електрони, що вилітають з катода під дією електричного поля, рухаються в радіальному напрямку до анода, проте під впливом магнітного поля змінюють траєкторію руху. При певних величинах магнітного та електричного полів вдається досягти такого стану, коли електрони, описуючи коло, в результаті пройшовши поряд з анодом, знову повертаються на катод, а на анод потрапляє лише незначна частина електронів, що вилетіли. Велика частина їх повертається назад у область катода.

За деяких умов динамічної рівноваги, що повертаються в область катода електрони замінюються вилетіли знову. Оскільки електрони постійно переміщаються від катода до анода, біля останнього поруч із щілинами об'ємних резонаторів встановлюється заряд кільцеподібної форми, що постійно обертається. За мірою руху по колу центральної порожнини анодного блоку електрони збуджують у кожному резонаторі незатухаючі високочастотні коливання. Виводяться ці коливання за допомогою витка проводів, розташованого в порожнині одного з резонаторів, які потім передаються в коаксіальну лінію чи хвилевід.

Ремонт та заміна магнетронів у Харкові

Магнетрон мікрохвильової печі – основна деталь будь-якої НВЧ-печі, що представляє собою спеціальну вакуумну лампу для випромінювання Без цього пристрою жодна піч LG, Daewoo, Panasonic або Samsung не буде успішно працювати. За цією причини власнику мікрохвильової печі доводиться уважно вивчати відео та практичні рекомендації для самостійної перевірки працездатності вакуумної лампи та подальшого ремонту або звертатися до сервісного центру для неї заміни. Якісний магнетрон для мікрохвильової печі завжди виконується по спеціальною схемою. Від цього багато в чому залежить, наскільки успішно буде працювати НВЧ-піч.

Найпоширеніші поломки магнетронів це:

- обрив нитки розжарення;
- втрата емісії;
- пробою прохідних конденсаторів фільтра;
- падіння напруги живлення.

Щоб придбати магнетрон для домашньої мікрохвильової печі, необхідно вивчити і розібратися в маркуванні, з'ясувати, які бувають їх види, та їх параметри. Для різних моделей мікрохвильових печей можна встановлювати магнетрон інших фірм виготовлення. Головне, щоб він підходив за потужністю, нині не проблема придбати його у торговельній мережі. Виняток становлять моделі, які вже знято з виробництва.

Однак, навіть якщо ви розібралися у пристрої мікрохвильової печі, то не рекомендується займатися заміною деталей у домашніх умовах, оскільки цим мають займатися кваліфіковані спеціалісти, здатні забезпечити безпечну роботу пристрою. До того ж зробити це самостійно буде досить проблематично.

Ремонт магнетрону мікрохвильової печі рекомендується довіряти тільки кваліфікованим фахівцям!

З питань ремонту або заміни магнетрону телефонуйте нам за телефонами:

+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80

 

Контактна інформація

Україна
Харківська область, м. Харків


Виклик майстра
щодня, 7 днів на тиждень:

+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80



Наш сайт:
www.elremont.in.ua

Відгуки:
www.kabanchik.ua

Ремонт телевізорів:
www.telremont.in.ua

Ремонт кухонних електроплит у Харкові

 

ELremont.in.ua - ремонт електричної нагрівальної техніки

Сервісна компанія «EL-remont» © Україна, м. Харків
Професійний ремонт та діагностика електричної
нагрівальної кухонної та побутової техніки.


www.elremont.in.ua

R
Створення сайту - «Roksi»