RUS
 
ELremont.in.ua - ремонт електричної нагрівальної техніки

Професійний
ремонт електричної
нагрівальної кухонної
та побутової техніки

Виклик майстра у Харкові:
+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80
Ремонт кухонних електроплит
Ремонт мікрохвильових печей
Ремонт бойлерів та водонагрівачів
Виклик електрика у Харкові. Гарантії

Оперативний ремонт імпортних кухонних електричних плит, таких як Ardo, Gorenje, Kaiser, Indesit, Bosch, Electrolux, Beko, Hansa, Zanussi та інших марок, а також електроплит вітчизняного виробництва: Електра, Ніна, Лисьва, Томь, Рейнфорд, Норд та інших. Крім того, ремонтуємо та обслуговуємо техніку, що вбудовується: варильні поверхні та духові шафи.

Проводимо ремонт всіх видів мікрохвильових НВЧ печей: Samsung, LG, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Beko, Panasonic, Gorenje, Scarlett, Binatone, Candy, Mekappa, Ardo, AEG, DeLonghi, Delfa, Daewoo, Liberton, Liberty та багато інших. Професійне виконання робіт: заміна магнетрону, заміна плати управління, ремонт сенсора, заміна редуктора, вентилятора, діагностика силового трансформатора, заміна ламп.

Акуратне усунення несправностей у бойлерах та системах водонагрівання будь-яких виробників та будь-яких обсягів, у тому числі Ariston, Atlantic, Bosch, Delfa, Electrolux, Gorenje, Nord, Novatec, Thermex, Garanterm, Zanussi, Roda, Aston, Amina та інших.

Читати далі..

Швидкий ремонт кухонної електротехніки у всіх районах Харкова та передмісті: Центр, Олексіївка, Павлове Поле, Салтівка, Рогань, ХТЗ, Нові будинки, Холодна гора, Залютине, Аеропорт, П'ятихатки, Пісочин, Солоницівка.

Виклик майстра у Харкові:
+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80

Гарантія після ремонту: 6 місяців.

Улаштування та ремонт бойлера

Конструкція, ремонт та профілактика поломок побутових водонагрівачів:

Улаштування бойлераЭлектричний водонагрівач накопичувального типу, або, по-простому, бойлер, давно і міцно увійшов у наше життя, забезпечуючи додатковий комфорт та дозволяючи не залежатиме від комунальних систем гарячого водопостачання. Це просте пристрій в автоматичному режимі підтримує необхідну температуру води, маючи у своїй її певний запас. Прилади, що випускаються промисловістю, мають різноманітну форму, розміри та зовнішній дизайн. По суті, будь-який водонагрівач такого типу є великий термос, що має всередині трубчастий електронагрівач (ТЕН).

Електричний ТЕН, розміщений у нижній частині бака, нагріває воду до температури, що обмежується термостатом. Її максимальне значення, прийняте в всіх електричних бойлерах, що дорівнює 75 ºС. Поки немає водорозбору, пристрій електричного бойлера передбачає підтримання встановленої температури в режимі автоматичного включення та вимикання ТЕНу. Останній має додатковий захист від перегріву та в позаштатній ситуації автоматично відключиться при досягненні температури води 85 ºС. Хороша теплоізоляція дозволяє підтримувати потрібну температуру води, витрачаючи мінімум енергії на її постійний підігрів.

Магнієвий анод необхідний для захисту водонагрівача від електрохімічних процесів, проходять усередині бака, тобто руйнується і притягує накип замість стінок бака та Тена. Виготовляється із матеріалу з високим вмістом магнію. Пристрій монтується на фланці, поряд з ТЕНом, і потребує регулярного чищення та заміни.

Корпуси водонагрівачів мають як строго циліндричну, так і овальну і навіть прямокутну форму, різноманітне забарвлення та дизайн оформлення. Часто на Зовнішній стороні кожуха кріпиться термометр для спостереження за роботою пристрою, а також регулятори чи керуючі елементи. Матеріалом виготовлення корпусів служить сталевий лист чи пластик. Конструкція внутрішньої ємності бойлера повинна відповідати критерію підвищеної корозійної стійкості та при цьому протистояти постійним температурним перепадам, тому даному елементу виробники приділяють чимало уваги, розробляючи нові покриття бака та застосовуючи засоби його захисту.

При виборі бойлера не можна не помітити велику різницю у ціні навіть між різними моделями одного виробника. Вона обумовлена, перш за все, технологією та матеріалом виготовлення внутрішнього бака, а також наявністю електронного блоку управління та індикації.

Схема роботи бойлераНапиленням титанового порошку на внутрішню частину бака досягається відмінна корозійна стійкість. При цьому даний тип покриття має високу міцність і механічну стійкість, маючи слабкі місця лише зварювальних стиках. Гарантія на пристрій з таким баком складає до 10 років, що є величезним перевагою, навіть якщо зважати на його досить високу вартість. Елементи, що відповідають за нагрівання води до певної температури, а також захищають від руйнувань металу внутрішнього бака, встановлені на металевому фланці, що приєднується за допомогою ущільнювача до внутрішнього бака пристрою.

Схема роботи бойлерів побудована на принципі поділу шарів води з різною температурою. Як відомо, теплі шари рідини перебувають угорі. Їх відбір з водонагрівача здійснюється через трубку відведення гарячої води, довжина якої дозволяє використовувати верхній, найтепліший її шар. Холодна вода, навпаки, надходить у нижню частину бака, туди, де встановлені водонагрівачі. До того ж, на короткій трубці, що підводить, встановлений розсікач, що не дозволяє рідини відбуватися струменем і тим самим сприяти перемішування теплою і холодної води.

Хороша теплоізоляція дозволяє підтримувати потрібну температуру води, витрачаючи мінімум енергії на її постійне підігрів. Відібрана зверху тепла вода постійно заміщується рідиною, що знову нагрівається, яка подається з магістралі. Так влаштований процес безперервного нагрівання. При великій витраті температура води на виході з бойлера з часом падає, тому необхідно вибирати обсяг накопичувача, виходячи з величини гарячого водорозбору.

Особливість теплої рідини підніматися нагору не дозволить використовувати бойлер вертикальної конструкції, розташувавши його паралельно землі. На це стоїть звернути пильну увагу, вибираючи тип пристрою під свої потреби.

Не варто нехтувати проведенням періодичних профілактичних заходів, що полягають у чищенні бойлера від накипу та іржі. Вони дозволять приладу працювати надійно та ефективно, а також убережуть вас від незапланованих витрат.

Ремонт бойлерів у Харкові

Нещодавно нагрівальний елемент вашого бойлера вийшов із ладу? З плином часу в баку водонагрівача почалися корозійні процеси, з'явився накип? Можливо, несправність виникла внаслідок некваліфікованого монтажу або в зв'язки із порушенням профілактичних заходів? Навіть якщо це й так, то вихід все ж таки є! Звертайтесь до нас у «EL-remont», та наші професіонали швидко та недорого відновлять працездатність вашого водонагрівача.

Природно, що причини поломки бойлера можуть бути різними. Однак у наших професіоналів зі стажем навіть великий фронт робіт не викличе абсолютно ніяких труднощів. Хочемо ознайомити вас із найменуванням лише основних технічних заходів, які виконують майстри сервісного центру:

- встановлення нового терморегулятора, анода, термозапобіжника;
- заміна фланця та тену;
- заміна чи ремонт модуля управління;
- встановлення клапана;
- ремонт бойлерів різних виробників та модифікацій.

Ваш водонагрівач перестав вмикатися? Можливо, бойлер занадто довго гріє воду? Виявили джерело течі? Переживаєте про те, що порівняно новий прилад вже не вдасться відремонтувати? Майстри нашого центру «EL-remont» у Харкові пропонують скористатися вірним рішенням – звернутися до нас за кваліфікованою допомогою! Ми зробимо все, щоб ваш водонагрівач працював ще краще, ніж раніше!

Ремонт бойлерів та побутових водонагрівачів проводиться швидко та якісно у всіх. районах Харкова та передмісті. Ціни – доступні, на будь-яку кишеню. Гарантія на вироблений ремонт складає 6 місяців. У роботі використовуються запасні частини та комплектуючі тільки перевірених, надійних виробників. Ціна ремонту залежить від безлічі факторів, попередньо її можна з'ясувати за телефонами:

+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80

 

Контактна інформація

Україна
Харківська область, м. Харків


Виклик майстра
щодня, 7 днів на тиждень:

+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80Наш сайт:
www.elremont.in.ua

Відгуки:
www.kabanchik.ua

Ремонт телевізорів:
www.telremont.in.ua

Ремонт кухонних електроплит у Харкові

 

ELremont.in.ua - ремонт електричної нагрівальної техніки

Сервісна компанія «EL-remont» © Україна, м. Харків
Професійний ремонт та діагностика електричної
нагрівальної кухонної та побутової техніки.


www.elremont.in.ua

R
Створення сайту - «Roksi»