RUS
 
ELremont.in.ua - ремонт електричної нагрівальної техніки

Професійний
ремонт електричної
нагрівальної кухонної
та побутової техніки

Виклик майстра у Харкові:
+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80
Ремонт кухонних електроплит
Ремонт мікрохвильових печей
Ремонт бойлерів та водонагрівачів
Виклик електрика у Харкові. Гарантії

Оперативний ремонт імпортних кухонних електричних плит, таких як Ardo, Gorenje, Kaiser, Indesit, Bosch, Electrolux, Beko, Hansa, Zanussi та інших марок, а також електроплит вітчизняного виробництва: Електра, Ніна, Лисьва, Томь, Рейнфорд, Норд та інших. Крім того, ремонтуємо та обслуговуємо техніку, що вбудовується: варильні поверхні та духові шафи.

Проводимо ремонт всіх видів мікрохвильових НВЧ печей: Samsung, LG, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Beko, Panasonic, Gorenje, Scarlett, Binatone, Candy, Mekappa, Ardo, AEG, DeLonghi, Delfa, Daewoo, Liberton, Liberty та багато інших. Професійне виконання робіт: заміна магнетрону, заміна плати управління, ремонт сенсора, заміна редуктора, вентилятора, діагностика силового трансформатора, заміна ламп.

Акуратне усунення несправностей у бойлерах та системах водонагрівання будь-яких виробників та будь-яких обсягів, у тому числі Ariston, Atlantic, Bosch, Delfa, Electrolux, Gorenje, Nord, Novatec, Thermex, Garanterm, Zanussi, Roda, Aston, Amina та інших.

Читати далі..

Швидкий ремонт кухонної електротехніки у всіх районах Харкова та передмісті: Центр, Олексіївка, Павлове Поле, Салтівка, Рогань, ХТЗ, Нові будинки, Холодна гора, Залютине, Аеропорт, П'ятихатки, Пісочин, Солоницівка.

Виклик майстра у Харкові:
+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80

Гарантія після ремонту: 6 місяців.

Улаштування та ремонт кухонних електроплит

Конструкція кухонних електричних плит:

Конструкція кухонних електроплитЕлектроплита має зовнішній вигляд такий самий, як і газова. У неї, як правило, чотири конфорки різних розмірів, але тут таїться перша особливість. Конфорки можуть відрізнятися розміром, матеріалом виготовлення та принципом роботи. Сьогодні існують види конфорок для електроплит: рапідні, галогенні, індукційні та стрічкові.

Найпоширеніші – рапідні конфорки. Нагрівальний елемент представлений ніхромової спіраллю. Швидкість нагріву 10-12 сек. Цей тип більше підходить для приготування страв у посуді різного розміру. Зважаючи на те, що часто є зони розширення, що збільшують нагрівальну площу. У галогенних конфорках елементом нагрівання є галогенна лампа наповнена газом. Такі конфорки нагріваються практично моментально, але не люблять тривалих приготувань. Стрічкові – являють собою пружину з високоомного сплаву. Гріються 5-7 сек і підходять для швидкого приготування. Індукційні, вважаються найбезпечнішими виглядом, нагрівають виключно дно посуду, а не поверхню плити. Однак, вони вимагають спеціального посуду з дном, що намагнічується.

Принцип дії стандартний більшості електроприладів: струм, проходячи через ТЕН нагріває його до заданої температури. Для зручного керування на передній лицьової панелі розташовані регулятори — вони можуть бути механічними або електронного типу, залежно від класу виробу. Як правило, на цій же панелі розташовані два індикатори: один, що сповіщає про включення пристрою в мережу, а другий повідомляє про включення духовки. На деяких плитах є лише перший індикатор. За допомогою регуляторів користувачі можуть встановлювати режим приготування їжі на будь-якій конфорці або в духовці.

Кухонна електрична плитаПокриття може мати цілком звичний вигляд з конфорками з чавуну та покритою емаллю поверхнею. Існують і більш сучасні варіанти: керамічні та склокерамічні. Емальовані відрізняє довге нагрівання та тривалий час остигання. Слід сказати, що чищення плити має відбуватися без використання різних абразивів. Якщо поверхня представлена листом склокераміки, то догляд набагато простіше. Нагрівальні елементи розташовані під листом. Міцність поверхні досить висока, але найбільший її ворог — цукор. Потрапивши на нагріту поверхню, залишить помітну пляму і суттєво знизить міцність у цьому місці. Саме в таких плитах можуть бути присутніми різні види нагрівальних елементів одночасно (пара галогенних і рапідних).

Електричні плити завжди приваблювали споживачів своєю надійністю та безпекою. Сучасні виробники великої побутової техніки пропонують найширший вибір моделей, що вражають незвичайним дизайном та функціоналом. Стандартні електроплити складаються з двох основних частин - варильної панелі та духової шафи. Залежно від типу варильної поверхні плити поділяються на класичні та склокерамічні.

В основі роботи класичних електроплит лежить чавунний нагрівальний елемент, а їхня робоча поверхня покрита емаллю. Конфорки таких плит, як правило, повільно нагріваються і повільно остигають, а тому приготування їжі займає досить тривалий час. Головною перевагою подібних електроплит є їхня невисока вартість. Плити зі склокерамічною варильною поверхнею мають цілий ряд переваг. Завдяки високій теплопровідності керування температурою конфорок стає значно простіше і точніше. Крім того, більшість сучасних моделей мають електронну систему управління та забезпечені спеціальним індикатор тепла. Це дозволяє визначити ступінь нагрівання конфорок у даний момент, отже, зменшити витрати електроенергії. Так як поверхня варильної панелі рівна і гладка, очищення конфорок від забруднень не складе ніякої великої праці. Важливо лише використовувати спеціалізовані засоби, призначені для склокерамічних плит. Крім того, необхідно пам'ятати, що поверхня даних електроплит досить крихка. Необережне поводження може призвести до появи подряпин та сколів.

Ремонт електричних плит у Харкові

Бажання багатьох людей відремонтувати електроплиту своїми руками обґрунтовано економією коштів, але часом такі спроби не виправляють ситуацію, а посилюють поломку, що призводить до неремонтопридатного стану дорогої техніки. Якщо ваша електрична плита перестала працювати через:

- перегрівання нагрівального елемента;
- короткого замикання;
- шнура або вилки, що вийшли з ладу;
- потрапляння води на контакти чи інші причини...

Не ремонтуйте плиту самостійно!

Тому що непрофесійне втручання може призвести до ще серйознішого поломок і навіть травм. Хіба це Вам потрібно?! Особливо з урахуванням того, що сьогодні проблему можна вирішити не виходячи з дому.

Компанія "ELremont" виконує ремонт електроплит і електропанелей в Харкові та Харківській області:

- емальованих, керамічних та склокерамічних;
- вітчизняного та імпортного виробництва: Ariston та Beko, Bosch та Electrolux, Candy та ін.;
- з конфорками млинцями, індукційними, рапідними, галогенними.

Ми давно працюємо на ринку і тому не просто виконуємо ремонт електричних плит, але і надаємо нашим клієнтам численні гарантії на роботу та запасні частини.

Як вчинити, якщо несправна електроплита? Зателефонуйте нам, повідомте марку, опишіть несправність (наприклад, електроплита не реагує на сенсори) та уточніть ціну. Чекаємо на ваші дзвінки за телефонами:

+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80

 

Контактна інформація

Україна
Харківська область, м. Харків


Виклик майстра
щодня, 7 днів на тиждень:

+38 (095) 071-73-14
+38 (097) 461-55-80Наш сайт:
www.elremont.in.ua

Відгуки:
www.kabanchik.ua

Ремонт телевізорів:
www.telremont.in.ua

Ремонт кухонних електроплит у Харкові

 

ELremont.in.ua - ремонт електричної нагрівальної техніки

Сервісна компанія «EL-remont» © Україна, м. Харків
Професійний ремонт та діагностика електричної
нагрівальної кухонної та побутової техніки.


www.elremont.in.ua

R
Створення сайту - «Roksi»